3

ÜNYE ŞEHİR MERKEZLİ SAHİL PROJESİ

Bunca zamandır Mimar olarak, doğduğum büyüdüğüm ve her zaman çok sevdiğim Ünye için bir şeyler yapma gayreti içinde oldum. Bir mimar ve yetişme tarzım olarak, hep icraatçı lafla değil, çalışarak yorularak, üreterek, topluma hizmet etmeye ve ayrıca yıllardır hep Ünye’li hemşehrilerimin hizmetinde olmaya çalıştım. Ne zaman, hangi şartlarda olursa olsun tarafıma verilen görevden kaçmadım.

render13

render1

Bir mimar ve hizmet adamı olarak kimseden talimat ve istek almadan kendime görev sayıp Ünye için hazırladığım kent merkezli sahil projemi sizlerle paylaşıyor, hazırlamış olduğum bu projenin Karadeniz’ in incisi olan Ünye’mize daha fazla değer, katkı ve bölgenin cazibe merkezi olmasını perçinleyeceğini düşünüyorum. Tabii sadece bu proje ile değil bununla beraber entegre olacak diğer projelerle beraber, diğer projelerimi de sizinle zaman zaman paylaşacağım.

render7

Ünye’miz her zaman, her branşta ve ülke siyasetinde, ön planda insanlar yetiştirmiş, yetiştirdiği birçok değerli hemşehrimiz yetkili makamlarda, hükumetlerde aktif görev almış, Profesörlerimiz, Hocalarımız, Milletvekillerimiz, Bakanlarımız ve Başbakan Yardımcımız olmuştur.

render2

Kendime görev edinerek hazırlamış olduğum bu projeyi ve ileriki zamanlarda da başka projeleri sizlerle paylaşacağım ve diğer projeleri de Ünye’nin hizmetine sunuyor olacağım. İnşallah yetkili ve icracı makamlarda olan Ünye’nin yetiştirdiği değerli hemşehrilerim bu projeleri dikkate alırlar.

unye-kent-plan

unye_plan2

 

 

 

 

 

NOT:  Zaman zaman sizlere 2009 yılından itibaren hazırlamış olduğum projeleri de sunmaya devam edeceğim. İnşallah 2 yıl önce hazırlamış olduğum ve şimdi paylaştığım Ünye Şehir  Merkezli Sahil Projesinin anlatımını da yapma fırsatı olur.

Saygılarımla.

Mim. Nihat ŞEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

admin

3 Comments

  1. Teşekkürler, çok beğendim. İlk defa böyle güzel bir proje gördüm. İnşallah gerçekleşir…

    • Sevgili Terzioğlu,
      ben teşekkür ederim beğendiğiniz için.Detayını gördüğünüz taktirde çok daha beğeneceğinizi tahmin ediyorum.Ayrıca projenin bir hikayesi var ne için yapıldı Ünye’ye ne katkı sağlayacak,vatandaşımız nelerden faydalanacak…gibi.Kendime görev edinerek hazırladığım bu ve başka projelerimi tüm Ünye’ye hizmet için hazırladım uygulamak isterlerse de seve seve vermeye hazırım.
      Sevgi ile kalın

  2. Sizin gibi insanların, idarecilerin başımıza gelmesi için elimizden geleni yapmalıyız. Umarım bizzat sizin liderliğinizde bu projeler gerçekleşir ve Ünyemize değer katar. Saygılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir