0

Hayal ve Sorumluluğumuz;

Barış, Sevgi, Hoşgörü, Huzur, Birlik ve Dirlik içinde yaşamayı, hangi siyasi düşünceye sahip olursak olalım, tek BAYRAK, tek MİLLET, tek DEVLET anlayışı içinde TÜRK OLARAK gururla yaşamaktır.

Farklı görüşlere sahip olsak da, değerler içinde konuşulabilir, tartışılabilir, karşılıklı istişarelerde bulunulabilir anlayışı ile, bir Vatan bütünlüğü içinde binlerce yıldır beraber olduğumuz gibi, gene binlerce yıl beraber olmalıyız!

Amaç; Tek Vatan, Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Devlet olmalıdır. Bu nedenle birbirimize daha fazla sarılmalı, daha fazla sevmeli ve saymalı, daha fazla hoşgörü anlayış içinde Milli ve Manevi değerlerimize sahip çıkarak bir, diri ve iri olmalıyız.

Yedi düvele hükmetmiş ecdadımıza borcumuzu ve bundan sonra geleceğimize olan sorumluluğumuzu yerine getirmek için çok çalışmalı, çok duyarlı olmalı, çok sabırlı ve uzun vadeli düşünmek mecburiyetindeyiz.

Tarihini, geçmişini, Milli ve Manevi değerleri yitirmiş ve unutmuş bir toplumun, ayakta kalması zor anlayışını hiçbir zaman unutmamalıyız. Tarihimize, Milli ve Manevi değerlerimize sahip çıkarak gelecek nesillere bu emaneti devretmek zorundayız.

Biz asil Türk Milletine yüklenen sorumluluğumuzu ve görevimizi, Atalarımızın yaptığı gibi biz de üzerimize almak zorundayız.

Allah gönderimizden Bayrağımızı, minaremizden Ezan’ ımızı, bize kanla emanet edilen bu Vatan Toprağının bir karışını kaybetmeyi nasip etmesin.!

bayrak

admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir