0

“Farklı Düşünce Hemen Eziliyor.”

Ne zaman aykırı bir düşünce çıksa hemen ezmeye kalkıyoruz. Ezemez isek linç ediyoruz. Buna rağmen fikirlerini ısrarla açıklayanlara karşı şimdi de cephe alınıyor. Medya ve zinde kuvvetler yoluyla aykırı düşünceleri baskıyla sindirmek ve tasfiye etmek. halkın kafasını karıştırıyor diye Galileo’yu mahkemelerde süründüren Engizisyon anlayışı kol geziyor.

Orta çağdan beri değişen bir şey yok. Toplumu hasta eden, sağlığa zararlı Coca Cola, fast food, GDO mısır şekeri… gibi zararlı maddeleri ifşa eden ve halkı uyaranların akıbeti  susturulacak ve tasfiye olacak. Bundan böyle sağlığa zararlı olan gıdalar konusunda halkı uyaran, tavuk, süt, yoğurt, fast food, Coca Cola, katkı maddeleri. hakkında konuşan insanlar yok olacak. Bunların yerine sektörün reklamını yapan cici bilim dünyası ile tanışacağız. 10 yılda 8 kat artan hastalık harcamaları yetmemiş demek ki. Muayene olan 750 milyonluk hasta ordusunu sağlığına kavuşturmak, hastalıkları önlemek artık tatlı bir hayal.

Hastalıktan beslenen hastalık cephesi kelle istiyor. Ancak bilmedikleri bir sırrı açıklayalım Bu millet canını ve her şeyini riske atarak halkı uyaran, sağlığı koruyan, hastalıkları önlemek için cansiparane çırpınan evlatlarına sahip çıkacaktır.

admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir